Přemýšlíme,

Teprve pak tvoříme.

Tvorba webových stránek na úrovni.

ZAJISTÍME FUNKČNÍ A PŘEHLEDNÉ ŘEŠENÍ, JAKÉ POTŘEBUJETE. VY ZATÍM KLIDNĚ RELAXUJTE

Analýza:

Nejprve zjistíme, co přesně je pro vás to pravé. Budeme se vás ptát. Hodně. Na vaše cíle. Na vaši konkurenci. Na vaše plány. Ale nelekejte se. Stojíme si za tím, co děláme. Čím více se toho totiž dozvíme, tím úspěšnější pak celý projekt bude. Ideální je osobní schůzka, ale začít můžeme i online.

NÁVRH ŘEŠENÍ:

Přemýšlíme, čmáráme, rýsujeme. Vymyslíme pro vás ideální webové řešení. Navážeme navrhnutím struktury a vytvořením wireframů. Postaráme se také o obsah: podle konkrétních potřeb napíšeme výstižné texty, nafotíme vhodné fotky nebo třeba zajistíme natočení videa. Vždy po konzultaci s vámi, samozřejmě.

GRAFIKA:

Navrhneme líbivý a funkční design. Tak, aby byla radost se na něj dívat, a zároveň z něj sršela přehlednost, snadná použitelnost a jednoduché ovládání. Zkrátka, vytvoříme grafiku, jejímuž nakousnutí nebudete chtít odolat.

PROVEDENÍ:

Naprogramujeme a předáme hotový produkt. Dobře promyšlená a navržená stránka se totiž neobejde bez kvalitně zvolené technologie. Máme rádi kodérské i programátorské výzvy. Dopřejte nám je! Mimochodem, HTML5 a CSS3 používáme místo pozdravu – jsou pro nás samozřejmostí.

PROPAGACE:

Zajistíme cílený a efektivní marketing. Už z prvotních analýz budeme podrobně vědět, kdo jsou vaši zákazníci, a jak se k nim dostat. Vybereme z arzenálu marketingových nástrojů a zajistíme, aby se o vás dozvěděli ti správní lidé.

SPRÁVA:

Postaráme se o kompletní správu vašich webových stránek. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a s láskou se staráme o své projekty. Svět IT se rychle vyvíjí a my jedeme na vlně s ním. Sledujeme nejnovější trendy. Těšíme se na spolupráci.


KONZULTACE:


Je pro vás investice desítek tisíc korun za nový web na míru mnoho?

Nabízíme místním firmám a začínajícím podnikatelům konzultace k online propagaci za 800 Kč/hodina.
Poradíme vám, na co se máte zaměřit, kam investovat váš rozpočet a čeho se vyvarovat.


NENECHTE SE DLOUZE POBÍZET.
STAŇTE SE NAŠÍ CHLOUBOU V PORTFOLIU ZAKÁZEK.

Stáhněte si úvodní dotazník  

a vyplněný nám jej prosím zašlete na info@hexadesign.cz.

Tvoříme weby od 20.000 Kč rozpočtu. (Nejsme plátci DPH)